Turystyka w polskich górach

Forum dyskusyjne o turystyce górskiej w Polsce

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-02-10 13:03:58

pikus

Użytkownik

Punktów :   

Krościenko

http://fotopolska.eu/foto/317/317847.jpg Dyskusje, które toczyły się na łamach portalu były bardzo „gorące”. Czytelnicy, którzy są z nami od początku pamiętają, że zachętą  do komentowania był pomysł przeniesienia przystanku  autobusowego  z rynku na parking np. przed nowym kościołem. Idea „przeniesienia”  znalazła wielu przeciwników, oprócz wypowiedzi na forum otrzymałem również kilka krytycznych maili w tej sprawie. Niemniej jednak znalazło się kilku internautów, którzy poparli ten wirtualny projekt. Remont  południowej strony krościeńskiego rynku mamy praktycznie już za sobą. Powiem szczerze: jest bardzo estetycznie, wyeliminowano również chaos, który można zobrazować wyliczanką:"Entliczek pentliczek, co zrobi Piechniczek a kogo dzisiaj przyparkuję ja". Do rozpoczęcia rewitalizacji strony północnej zostało zapewne ze względów budżetowych „sporo czasu”. Warto więc aby władze gminy, nie popełniły ostatniego błędu związanego z brakiem szeroko pojętych konsultacji społecznych i czas, który pozostał efektywnie wykorzystały na dyskusję  i wymianę poglądów na temat szczegółów planowanych zmian. Marzy mi się (niemająca bodajże w Gminie Krościenko n.D precedensu) konferencja prasowa, na której zaprezentowano by między innymi wizualizację rynku już po rewitalizacji.

Offline

 
Historia Lwowa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.milo.pun.pl www.wampiry.pun.pl www.clanstk.pun.pl www.gtasite.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl